Firma DQM - Białystok opinie

Dodano: 23.08.2017 15:47 | 150 odsłon | 4 komentarzy

Witam, Czy budował już ktoś z firmą DQM z Białegostoku? Chodzi mi o opinie, bo chciałbym powierzyć im budowę domu

Więcej w serwisie forum.muratordom.pl »

Kod z obrazka
KomentarzeKomentarze:

2018-01-30 20:49:08 Marcin

O DQM różnie mówią, ale ja ostatecznie jestem zadowolony. Na początku były nieporozumienia, kilka rzeczy poszło niezgodnie z planem i były opóźnienia, ale dom stoi, wszystko jest jak należy i nie ma się do czego przyczepić. Z doświadczenia mogę polecić, żeby wszystko szczegółowo omówić z ekipą na początku, żeby nie było żadnych niedomówień. DQM to solidna firma, więc polecam.

2018-01-22 19:52:46 Mieczysław

Jedna z lepszych firm budowlanych w Białymstoku(moim zdaniem oczywiście). Prace idą im szybko, wszystko w terminie i tak jak było na początku ustalone (chyba, że akurat aura nie sprzyjała, ale to już czynnik, na który nie mamy wpływu). Prace były na bieżąco kontrolowane - żadnych większych usterek czy innych problemów nie wykryłem. Podsumowując: fachowa ekipa znająca się na swojej robocie, a wykonanie domu - bez zarzutu, wszystko zgodnie z planem.

2018-01-09 12:10:32 Marek

Na etapie kontaktowania się z firmą DQM wszystko przebiegało pomyślnie. Rozmowy wstępne przebiegły bez większych problemów. Podejście do klienta jest na piątkę. Co do samej budowy domu. W domu mieszkamy od 6 miesięcy. Chociaż bym szukał na siłę to nie jestem w stanie znaleźć złego elementu w domu. Wszystko wydaje się zbudowane tak jak było w założeniu planu. Już było kilka zimnych dni i muszę przyznać, że dom jest bardzo dobrze docieplony i nie ma mowy o jakichś przewiewach itp. Tak samo wykonanie komina jest na piątkę, chociaż to było już za dodatkową opłatą bo plany nie obejmują tego. Spokojnie mogę polecić firmę DQM.

2017-12-18 19:23:31 Tomek

Polecam - budowałem z nimi rok temu. Trochę opóźnienia i trzeba mieć oko na robotę, ale poza tym bez zarzutu.

reklama
Kontakt z nami